Kampioenschap Koningen en Keizers Sint Jansteen 2016

   ronde    
no: bondsnr. naam: ko. ke. k. vereniging / plaats 1 2 3
1 721909 Hugo Merckx 15 Sint Jan, Sint Jansteen - - -
2 050404 Kees Goedegebuure x Jacoba van Beieren, Goes - - -
3 151301 Martin Verheijke x Zorgvlied, Ellewoutsdijk - - -
4 112003 Cees Vlemmix x Juliana, Oudelande - - -
5 042905 Hans Jansens x Ons Genoegen, Oudelande - - -
6 950812 John Hoogstrate x Doel naar Hoger, Wolphaartsdijk - - -
7 720810 Piet Maat x Doel naar Hoger, Wolphaartsdijk - - -
8 921808 Eli Maat x 14 Zorgvlied, Ellewoutsdijk - - -
9 950702 Dennie Boonman x Willem Tell, Ovezande - 1 -
10 073003 Richard van Oosten x Sint Andries, Wemeldinge - - 1
11 000911 Fons van Damme x Sint Sebastiaan, Koewacht - - -
12 921407 Jean-Marie Vermaire x Sint Sebastiaan, Koewacht - - -
13 590608 Jan Rentmeester x Willem Tell, Ovezande - - -
14 802008 Rudy Vlaeminck x Sint Jan, Sint Jansteen - - -
15 782508 Nera de Vriend-Lippens x Sint Sebastiaan, Aardenburg - - -
16 820409 Michel Minnaert x Sint Sebastiaan, Aardenburg - - -
17 110801 Theo Hol x Sint Sebastiaan, Aardenburg - - -
18 771711 Walter de Vrieze x Sint Sebastiaan, Zuiddorpe - -
19 '041203 Bart d'Haens x   De Friezen, Graauw - - -
20 000206 André Elegeert 06 De Westerschelde, Terneuzen
Kamping: 1 2 3 4 5
Dennie Boonman - - 1 - -
Richard van Oosten - - 1 - 1
     
     
 
Kampioen  2016:
Richard van Oosten Sint Andries, Wemeldinge

Nederlands Kampioenschap Handboogschieten Ovezande 2016

Senioren individueel: 1e 2e Totaal Plaats
1 Adrie Worst, Aardenburg 10 6   16 p. 1e K 7
2 Boudewijn Rooze, Ellewoutsdijk 6 10 16 p. 2e K 1
3 Markees Joosse, Oudelande 7 4 11 p. 3e
4 Danny de Vrieze, Westdorpe 5 4 9 p. 4e
5 Johnny Boonman, Ovezande 1 5 6 p. 5e
6 Antoine de Deckere, Sint Jansteen 1 1 2 p. 6e
           
4 tallen senioren: 1e 2e Totaal Plaats
1 Willem Tell 1, Ovezande 21 21 42 p. 1e
2 Aardenburg 1, Sint Sebastiaan, Aardenburg 15 21 36 p. 2e
3 Steen 5, Sint Jan, Sint Jansteen 13 18 31 p. 3e
4 Willem Tell 2, Ovezande 11 19 30 p. 4e
5 Westdorpe 2, Sint Sebastiaan, Westdorpe 16 13 29 p. 5e
6 Edele Handboog, Oudelande 13 12 25 p. 6e
 
Kampioens 4 tal, senioren, Aardenburg 1:
Willem Tell 1: Lau Rentmeester, René de Puyt, Dennie en Johnny Boonman
2e Aardenburg 1: Noël van de Wijnckel, Michel Minnaert, Staf en Maickel de Vriend
   
Jeugd persoonlijk: 1e 2e Totaal Plaats
1 Wessel de Puyt, Ovezande 5 3 8 p. 1e
2 Ramon Smeets, Terneuzen 2 - 2 p. 2e
4 tallen jeugd: 1e 2e Totaal Plaats
1 Zeeuws-Vlaanderen 13 18 31 p. 1e  
2 Zuid-Beveland 12 13 25 p. 2e  
 
Kampioens 4 tal, Zeeuws-Vlaanderen:  
Giovannie de Rooze, Lars van Osselaer, Kenneth en Kylian Luteijn  
2e Zuid-Bev.:Wessel de Puyt, Sjoerd Boogert, Michael van Oosten en Twan van Maris
   
Jeugdploeg: 1e 2e Totaal Plaats
1 Zeeuws-Vlaanderen ( 8 / 6 x ) 16 17 33 p. 1e
2 Zuid-Beveland ( 9 x ) 15 14 29 p. 2e

Nederlands Kampioenschap Handboogschieten Axel 11 juli 2015

Senioren individueel: 1e 2e Totaal Plaats
1 Danny de Vrieze, Westdorpe 8 9  17 p. 1e
2 Mario de Bot, St. Jansteen 3 9 12 p. 2e
3 Angelo de Rooze, Aardenburg 7 4 11 p. 3e  
4 Jacco Braam, Oudelande 4 4 8 p. 4e  
5 Piet Oosthoek, 's-Heerenhoek 2 5 7 p. 5e
6 Richard van Oosten, Wemeldinge 4 2 6 p. 6e
           
4 tallen senioren: 1e 2e Totaal Plaats
1 Steen 5, St. Jansteen 15 29 44 p. 1e
2 Steen 6, St. Jansteen 22 19 41 p. 2e
3 Aardenburg 1, Aardenburg 20 18 38 p. 3e
4 Willem Tell 1, Ovezande 16 21 37 p. 4e
5 Vrije Schutters, 's-Heerenhoek 10 13 23 p. 5e
6 Jacoba van Beieren, Wemeldinge 8 14 22 p. 6e
 
Kampioens 4 tal, senioren, Aardenburg 1:
Steen 5: Peter, Adri, Theo en Mario de Bot
2e Steen 6: Eddy Savooy, Serge, Eric en Hugo Merckx
   
Jeugd persoonlijk: 1e 2e Totaal Plaats
1 Wessel de Puyt, Lewedorp 1 5 6 p. 1e
2 Giovanni de Rooze 2 2 4 p. 2e
4 tallen jeugd: 1e 2e Totaal Plaats
1 Zeeuws-Vlaanderen 8 20 28 p. 1e  
2 Zuid-Beveland 13 11 24 p. 2e  
 
Kampioens 4 tal, Zeeuws-Vlaanderen:  
Yorick Jonkheijm, Giovanni de Rooze, Kenneth en Kylian Luteijn 
2e Zuid-Bev.: Wessel de Puyt, Elise Harthoorn, Yasmin Goovers en Martin Verheijke
   
Jeugdploeg: 1e 2e Totaal Plaats
1 Zeeuws-Vlaanderen (11 x ) 28 27 55 p. 1e
2 Zuid-Beveland ( 9 x  ) 17 16 33 p. 2e

Kampioenschap Koningen en Keizers Aardenburg 27 juni 2015

   ronde    
no: bondsnr. naam: ko. ke. k. vereniging / plaats 1 2 3
1 782508 Nera de Vriend-Lippens x 14 Sint Sebastiaan, Aardenburg - - -
2 792907 Gerrit van Garsel x Soranus 2, Heinkenszand - x -
3 952003 Lou de Hond x Soranus 2, Heinkenszand - - -
4 000206 André Elegeert   06 De Westerschelde, Terneuzen - - -
5 820409 Michel Minnaert x   Sint Sebastiaan, Aardenburg - - x
6 662912 Rinus (M.C.) Verdonk   x Concordia, 's-Heerenhoek - - -
7 721909 Hugo Merckx x Sint Jan, Sint Jansteen x - -
8 590608 Jan Rentmeester x Willem Tell Ovezande - - -
9 050404 Kees Goedegebuure x Jacoba van Beieren, Goes - - x
10 122301 Bjorn Proost x   Doel naar Hoger, Wolphaartsdijk - - -
11 921808 Eli Maat x 14 Zorgvlied, Ellewoutsdijk - - -
12 080603 Wessel de Puyt x   Willem Tell, Ovezande - - -
13 082411 Jasmin Govers x Victoria, Kwadendamme - - -
14 651611 Lau Rentmeester   90 Willem Tell, Ovezande - - -
15 062202 Faas Netten x De Friezen, Graauw - - -
16 761106 Jan Verberkmoes   x De Westerschelde, Terneuzen - - -
17 972101 Patrick Oosthoek x Vrije Schutters, 's-Heerenhoek - - -
18 102906 Marcella de Weduwe x Sint Sebastiaan, Zuiddorpe - -
19 751406 Theo Lampaert x   Sint Sebastiaan, Zuiddorpe - - -
     
Kamping: 1 2
Hugo Merckx - x
Gerrit van Garsel - -
Michel Minnaert - -
Kees Goedegebuure - -
 
Kampioen  2015:
Hugo Merckx Sint Jan, Sint Jansteen

Bondsschieting Oudelande 14 mei 2015

Wip 1:
naam: vereniging: plaats: bondsnr.:
1 Desirée Elegeert-Hofman De Westerschelde Terneuzen 000502
2 Johan Sorber De Friezen Graauw 851008
3 Theo Lampaert Sint Sebastiaan Aardenburg 751406
4 Bjorn Proost Doel naar Hoger Wolphaartsdijk 122301
5 Antoine de Deckere Sint Jan SintJansteen 030112
6 René de Puyt Willem Telle Ovezande 121812
7 Freddy van Ecke Sint Sebastiaan Aardenburg 770206
8 Jacco Braam Ons Genoegen Oudelande 920602
9 niet afgeschoten      
10 niet afgeschoten      
 
Wip 2:
naam: vereniging: plaats: bondsnr.:
1 Piet Maat Doel naar Hoger Wolphaartsdijk 720810
2 Lau Rentmeester Willem Tell Ovezande 651611
3 Coby Riemens Victoria Kwadendamme 920711
4 Staf de Vriend Sint Sebastiaan Aardenburg 032708
5 Richard de Wispelaere Sint Sebastiaan Aardenburg 701404
6 Bjorn Proost Doel naar Hoger Wolphaartsdijk 122301
7 Coby Riemens Victoria Kwadendamme 920711
8 John Pladdet De Westerschelde Terneuzen 150712
9 Ronald van der Straate Jacoba van Beieren Wemeldinge 051710
10 Theo Lampaert Sint Sebastiaan Aardenburg 751406
 
Prijzen:
Wip 1:  8 horloges met logo N.B.v.W.
Wip 2:  10 horloges met logo N.B.v.W.
 
Deelnemers: 54 schutters

Kampioenschap Koningen en Keizers Aardenburg 28 juni 2014

   ronde    
no: bondsnr. naam: ko. ke. k. vereniging / plaats 1 2 3
1 2408 Freddy van Ecke k13 Sint Sebastiaan, Aardenburg - - -
2 0505 Piet Maat x Doel naar Hoger, Wolphaartsdijk - - -
3 0506 Bjorn Proost x Doel naar Hoger, Wolphaartsdijk - - -
4 3211 Desirée Elegeert-Hofman x De Westerschelde, Terneuzen - - -
5 3212 André Elegeert 06 De Westerschelde, Terneuzen - x -
6 3129 Ronald de Wolf x Sint Jan, Sint Jansteen - - -
7 3417 Florian Boekhorst x Sint Sebastiaan, Zuiddorpe - - -
8 2434 Nera de Vriend-Lippens x Sint Sebastiaan, Aardenburg - - x
9 2433 Maickel de Vriend x Sint Sebastiaan, Aardenburg - -
10 2420 Michel Minnaert x Sint Sebastiaan, Aardenburg - - -
11 1501 Lou de Hond x Soranus 2, Heinkenszand - - -
12 1505 Gerrit van Garsel x Soranus 2, Heinkenszand - - -
13 3004 Wim Voet x De Vlieghei, Gilze-Rijen - - -
14 0302 Rinus (M.C.) Verdonk x Concordia, 's-Heerenhoek - - -
15 2001 Patrick Oosthoek x Vrije Schutters, 's-Heerenhoek - - -
16 2305 Eli Maat x Zorgvlied, Ellewoutsdijk - - -
17 0902 Cees Goedegebuure x Jacoba van Beieren, Goes - - x
18 0203 Richard van Oosten x Sint Andries, Wemeldinge - -
19 2109 Jan Rentmeester x Willem Tell, Ovezande - - -
20 0805 Jan de Vught x Gastelse Wipclub, Oud Gastel - - -
21 2117 Wessel de Puyt x Willem Tell, Ovezande - - -
22 2110 Lau Rentmeester 90 Willem Tell, Ovezande - - -
23 1803 Henk van Hekken x Victoria, Kwadendamme - - -
     
Kamping: 1 2
André Elegeert - -
Nera de Vriend-Lippens - x
Cees Goedegebuure - -
 
Kampioen  2014:
Nera de Vriend - Lippens Sint Sebastiaan, Aardenburg

Nederlands Kampioenschap Handboogschieten Ovezande 12 juli 2014

Senioren individueel: 1e 2e Totaal Plaats
1 Danny de Vrieze, Westdorpe 8 3  11 p. 1e
2 Arian Berkhout, Westdorpe 5 4 9 p. 2e
3 Desirée Elegeert-Hofman, Terneuzen 4 4 8 p. 3e 18e
4 Lau Rentmeester, Ovezande 3 5 8 p. 4e 20e
5 Michel Minnaert, Aardenburg 3 4 7 p. 5e
6 Boudewijn Rooze, Ellewoutsdijk 2 4 6 p. 6e
7 Rinus Verdonk, 's-Heerenhoek 2 3 5 p. 7e
4 tallen senioren: 1e 2e Totaal Plaats
1 Aardenburg  1 22 23 45 p. 1e
2 Willem Tell  1 17 22 39 p. 2e
3 Willem Tell  2 19 18 37 p. 3e
4 Terneuzen  4 11 18 29 p. 4e
5 Westdorpe  1 9 13 22 p. 5e
6 Concordia 12 9 21 p. 6e
 
Kampioens 4 tal, Aardenburg 1:
Michel Minnaert, Noël van de Wijnckel, Staf en Maickel de Vriend
2e Willem Tell 1: Lau Rentmeester, René de Puyt, Dennie en Johnny Boonman
   
Jeugd persoonlijk: 1e 2e Totaal Plaats
1 Yorick Jonkheijm, Terneuzen 1 6 7 p. 1e
2 Wessel de Puyt, Ovezande 2 3 5 p. 2e
4 tallen jeugd: 1e 2e Totaal Plaats
1 Zeeuws-Vlaanderen 5 13 18 p. 1e k+9
2 Zuid-Beveland 8 10 18 p. 2e k+1
 
Kampioens 4 tal, Zeeuws-Vlaanderen:  
Yorick Jonkheijm, Giovanni de Rooze, Kenneth en Kylian Luteijn 
2e Zuid-Bev.: Wessel de Puyt, Elise Harthoorn, Shanon en Yasmin Goovers
   
Jeugdploeg: 1e 2e Totaal Plaats
1 Zeeuws-Vlaanderen ( 8 x ) 19 18 37 p. 1e
2 Zuid-Beveland ( 7 x  ) 15 7 22 p. 2e

Bondsschieting Aardenburg 28 juni 2014

Wip 1:
naam: vereniging: plaats: bondsnr.:
1 Staf de Vriend Sint Sebastiaan Aardenburg 2432
2 Patrick Oosthoek Vrije Schutters 's-Heerenhoek 2001
3 Noël van de Wijnckel Sint Sebastiaan Aardenburg 2437
4 Kenneth Luteijn Sint Sebastiaan Aardenburg 2442
5 Lau de Hond Soranus Heinkenszand 1501
6 Noël van de Wijnckel Sint Sebastiaan Aardenburg 2437
7 Diana de Keijzer-Jansen v. R. De Westerschelde Terneuzen 3223
8 Bert de Baar De Friezen Graauw 2601
9 Staf de Vriend Sint Sebastiaan Aardenburg 2432
10 Theo Lampaert Sint Sebastiaan Aardenburg 2415
 
Wip 2:
naam: vereniging: plaats: bondsnr.:
1 Wim Scheele Sint Sebastiaan Zuiddorpe 3407
2 Giovanni de Rooze Sint Sebastiaan Aardenburg 2444
3 Jef van Dongen Sint Sebastiaan Aardenburg 2407
4 Freddy van Ecke Sint Sebastiaan Aardenburg 2408
5 Roger Dossche De Westerschelde Terneuzen 3208
6 Jan de Vugt Gastelse Wipclub Oud Gastel 0807
7 Eli Maat Zorgvlied Ellewoutsdijk 2305
8 Wim Voet De Vlieghei Gilze Rijen 3004
9 Frans Koens Spes Nostra Ovezande 1603
10 Wim de Keijzer De Westerschelde Terneuzen 3221
 
Prijzen:
Wip 1:  10 horloges met logo N.B.v.W.
Wip 2:  10 horloges met logo N.B.v.W.
 
Deelnemers: 54 schutters

Kampioenschap Koningen en Keizers Aardenburg 28 juni 2014

   ronde    
no: bondsnr. naam: ko. ke. k. vereniging / plaats 1 2 3
1 2408 Freddy van Ecke k13 Sint Sebastiaan, Aardenburg - - -
2 0505 Piet Maat x Doel naar Hoger, Wolphaartsdijk - - -
3 0506 Bjorn Proost x Doel naar Hoger, Wolphaartsdijk - - -
4 3211 Desirée Elegeert-Hofman x De Westerschelde, Terneuzen - - -
5 3212 André Elegeert 06 De Westerschelde, Terneuzen - x -
6 3129 Ronald de Wolf x Sint Jan, Sint Jansteen - - -
7 3417 Florian Boekhorst x Sint Sebastiaan, Zuiddorpe - - -
8 2434 Nera de Vriend-Lippens x Sint Sebastiaan, Aardenburg - - x
9 2433 Maickel de Vriend x Sint Sebastiaan, Aardenburg - -
10 2420 Michel Minnaert x Sint Sebastiaan, Aardenburg - - -
11 1501 Lou de Hond x Soranus 2, Heinkenszand - - -
12 1505 Gerrit van Garsel x Soranus 2, Heinkenszand - - -
13 3004 Wim Voet x De Vlieghei, Gilze-Rijen - - -
14 0302 Rinus (M.C.) Verdonk x Concordia, 's-Heerenhoek - - -
15 2001 Patrick Oosthoek x Vrije Schutters, 's-Heerenhoek - - -
16 2305 Eli Maat x Zorgvlied, Ellewoutsdijk - - -
17 0902 Cees Goedegebuure x Jacoba van Beieren, Goes - - x
18 0203 Richard van Oosten x Sint Andries, Wemeldinge - -
19 2109 Jan Rentmeester x Willem Tell, Ovezande - - -
20 0805 Jan de Vught x Gastelse Wipclub, Oud Gastel - - -
21 2117 Wessel de Puyt x Willem Tell, Ovezande - - -
22 2110 Lau Rentmeester 90 Willem Tell, Ovezande - - -
23 1803 Henk van Hekken x Victoria, Kwadendamme - - -
     
Kamping: 1 2
André Elegeert - -
Nera de Vriend-Lippens - x
Cees Goedegebuure - -
 
Kampioen  2014:
Nera de Vriend - Lippens Sint Sebastiaan, Aardenburg

Kampioenschap Koningen en Keizers Ovezande 29 juni 2013

naam:

ko.

ke.

k.

vereniging / plaats

1 2 3 4 5

Jan Rentmeester

 

x

12

Willem Tell, Ovezande

- - - - x

Antoine de Deckere

x

 

 

Sint Jan, Sint Jansteen

- - - - -

Ronal v.d. Straaten

 

 

 

Jacoba van Beieren, Goes

- - - - -

Rick Sorber

x

 

 

De Friezen, Graauw

- - - - -

Nera de Vriend

 

x

 

Sint Sebastiaan, Aardenburg

- - - - -

Freddy van Ecke

x

 

 

Sint Sebastiaan, Aardenburg

- - - - x

Ronald Kopmels

x

 

 

Doel naar Hoger, Wolphaartsdijk

- - - - -

Jan Bongers

 

x

 

Zeelandia, Ovezande

- - - - -

Hans Janseens

x

 

 

Ons Genoegen, Oudelande

- - - - -

Loek de Beleir

 

 

94

Sint Sebastiaan, Westdorpe

- - - - -

Piet Maat

 

x

 

Doel naar Hoger, Wolphaartsdijk - - - - -

Eli Maat

x

 

 

Zorgvlied, Ellewoutsdijk

- - - - -

Sjaak Raas

 

x

 

Victoria, Kwadendamme

- - - - -

Rinus (M.C.) Verdonk

 

x

 

Concordia, 's-Heerenhoek

- - - - -

Hans Schipper

x

 

 

Victoria, Kwadendamme

- - - - -
René de Puyt x     Willem Tell, Ovezande - - - - -
Jan Verberkmoes   x   De Westerschelde, Terneuzen - - - - -
André Elegeert     06 De Westerschelde, Terneuzen - - - - -
Albert Goethals x     De Vlieghei, Gilze-Rijen - - - - -
Joël Schram x     Sint Sebastiaan, Zuiddorpe - - - - -
Ruud Verdonk x     Concordia, 's-Heerenhoek - - - - -

Kamping

 

 

 

 

Jan Rentmeester         - - - -
Freddy van Ecke         - - - x
         

Kampioen  2013:

 

 

 

 

Freddy van Ecke, Sint Sebastiaan, Aardenburg

Bondsschieting Ovezande 29 juni 2013

Wip 1:
 
naam: vereniging: plaats: bondsnr.:
George d'Haens De Friezen Graauw 2610
Freddy van Ecke Sint Sebastiaan Aardenburg 2406
Coby Riemens Victoria Kwadendamme 1815
Wim de Keijzer De Westerschelde Terneuzen 3233
Eli Maat Zorgvlied Ellewoutsdijk 2305
Jan Rentmeester Willem Tell Ovezande 2113
Gerard de Valcke Sint Sebastiaan Aardenburg 2423
Rik Sorber De Friezen Graauw 2627
Eli Maat Zorgvlied Ellewoutsdijk 2305
Erwin Jonkheijm De Westerschelde Terneuzen 3219
 
Wip 2:
 
naam: vereniging: plaats: bondsnr.:
Bjorn Proost Doel naar Hoger Wolphaartsdijk 0507
Antoine de Deckere Sint Jan Sint Jansteen 3110
Richard de Wispelaere Sint Sebastiaan Aardenburg 2435
Bas de Jonge Spes Nostra Ovezande 1601
Diana de Keijzer-Jansen v. R. De Westerschelde Terneuzen 3225
Desirée Elegeert De Westerschelde Terneuzen 3214
Freddy van Ecke Sint Sebastiaan Aardenburg 2406
Antoine de Deckere Sint Jan Sint Jansteen 3110
Erwin Jonkheijm De Westerschelde Terneuzen 3219
Niet geschoten      
 
Deelnemers: 65 schutters

Nederlands Kampioenschap Handboogschieten Aardenburg 13 juli 2013

Senioren individueel: 1e 2e totaal
1 Michel Minnaert, Aardenburg     8 7 15 p.
2 Danny de Vrieze, Westdorpe     5 5 10 p.
3 Hugo Merckx, St. Jansteen     2 7 9 p.
4 Rinus Verdonk, 's-Heerenhoek     4 3 7 p.
5 Ron Klippel, Wophaartsdijk     1 4 5 p.
5 Arjen Jansen, Terneuzen     1 4 5 p.
7 Markees Joosse, Oudelande     2 2 4 p.s
             
4 tallen senioren: 1e 2e totaal
1 Willem Tell 1, Ovezande     17 18 35 p.
2 Aardenburg 1, Aardenburg     15 16 31 p.
3 Steen 5, St. Jansteen     10 14 24 p.
4 Graauw 3, Graauw     9 11 20 p.
5 Doel naar Hoger, Wolphaartsdijk     10 8 18 p.
6 Zorgvlied, Ellewoutsdijk     8 8 16 p.
             
Kampioens 4 tal senioren:
  1e plaats: Willem Tell 1, Lau Rentmeester, René de Puyt, Dennie en Johnny Boonman
2e plaats: Aardenburg 1, Michel Minnaert, Gerard de Valcke, Staf en Maickel de Vriend
 
Jeugd:  
Jeugd persoonlijk: 1e 2e totaal
1 Wessel de Puyt, Ovezande     2 0 2 p.
2 Eveline Vermandel, Koewacht     0 2 2 p.
             
4 tallen jeugd: 1e 2e totaal
1 Zeeuws-Vlaanderen 12 3 15 p.
2 Zuid-Beveland 4 5 9 p.
         
Kampioens 4 tal jeugd:
  1e plaats: Giovanni de Rooze, Kenneth Luteijn, Kars Berkhout en Eveline Vermandel
2e plaats: Calvin Huang, Wessel de Puyt, Niels Harthoorn en Mathieu Boonman
   
Jeugdploegen: 1e 2e totaal
1 Zeeuws-Vlaanderen (8x)   13 11 24 p.
2 Zuid-Beveland (7x)   6 10 16 p.

 

Nederlands Kampioenschap Handboogschieten Ovezande 14 juli 2012

Senioren individueel: 1e 2e totaal
1 Arjen Jansen, Terneuzen     5 4 9 p.
2 Staf de Vriend, Aardenburg     5 3 8 p.
3 Danny de Vrieze, Westdorpe     4 3 7 p.
4 Sjaak Raas, Kwadendamme     2 3 5 p.
5 Hans Jansens, Oudelande     2 2 4 p.
6 Johnny Boonman, Ovezande     0 3 3 p.
             
4 tallen senioren: 1e 2e totaal
1 Terneuzen 4     11 23 34 p.
2 Aardenburg 1     10 20 30 p.
3 Willem Tell 1     9 19 28 p.
3 Westdorpe 1     16 12 28 p.
5 Willem Tell 2     12 10 22 p.
6 Victoria 1     14 7 21 p.
             
Kampioens 4 tal senioren:
  Arjan Jansen, Roger Dossche, Jan Verberkmoes en Peter de Koninck
2e plaats: Staf de Vriend, Noël van de Wijnckel, Michel Minnaert en Gerard de Valcke
 
Jeugd:  
Jeugd persoonlijk: 1e 2e totaal
1 Kars Berkhout, Westdorpe     5 2 7 p.
2 Arno Kopmels, Kwadendamme     3 1 4 p.
             
4 tallen jeugd: 1e 2e totaal
1 Zeeuws-Vlaanderen 7 6 13 p.
2 Zuid-Beveland 4 6 10 p.
         
Kampioens 4 tal jeugd:
  Kars Berkhout, Demis Manassis, Kenneth Luteijn en Giovanni de Rooze
2e plaats: Arno Kopmels, Jasmin Govers, Wessel de Puyt en Eline Harthoorn
   
Jeugdploegen: 1e 2e totaal
1 Zuid-Beveland (9x)   15 7 22 p.
2 Zeeuws-Vlaanderen (8x)   11 7 18 p.

Kampioenschap Koningen en Keizers Terneuzen 23 juni 2012

naam:

ko.

ke.

k.

vereniging / plaats

1 2 3

Jan Verberkmoes

 

 

'11

De Westerschelde, Terneuzen

- - -

Piet Maat

x

 

 

Doel naar Hoger, Wolphaartsdijk

- - -

Cor Boonman

x

 

 

Zorgvlied, Ellewoutsdijk

- - -

Johnny Boonman

x

 

 

Willem Tell, Ovezande

- - -

George d'Haens

x

 

 

De Friezen, Graauw

- - -

Etienne Inghels

 

 

E'93

Sint Sebastiaan, Zuiddorpe

- - -

Lou de Hond

x

 

 

Soranus 2, Heinkenszand

- - -

Desirée Elegeert

x

 

 

De Westerschelde, Terneuzen

- - -

André Elegeert

 

 

E'06

De Westerschelde, Terneuzen

- - -

Nera de Vriend

 

x

 

Sint Sebastiaan, Aardenburg

- - -

Richard van Oosten

x

 

 

Sint Andries, Wemeldinge

- - -

Leo van de Bogaert

x

 

 

De Vlieghei, Rijen

- - -

Rinus (M.C.) Verdonk

 

x

 

Concordia, 's-Heerenhoek

- - -

Jan Rentmeester

 

x

 

Willem Tell, Ovezande

- x -

Antoine de Deckere

x

 

 

Sint Jan, Sint Jansteen

- - -

Kamping (geen)

 

 

 

 

Kampioen  2012:

 

 

 

 

Jan Rentmeester, Willem Tell, Ovezande

Bondsschieting Koewacht 28 mei 2012

Wip 1:
 
naam: vereniging: plaats: bondsnr.:
Ron Klippel Doel naar Hoger Wolphaartsdijk 0503
Walter de Vrieze Sint Sebastiaan Westdorpe 3319
Paul Ferket Sint Sebastiaan Koewacht 2905
George d'Haens De Friezen Graauw 2611
Chris Vermandel Sint Sebastiaan Koewacht 2912
Piet Steijaert De Friezen Graauw 2631
Guido Merckx Sint Jan Sint Jansteen 3118
Walter de Vrieze Sint Sebastiaan Westdorpe 3319
niet afgeschoten      
niet afgeschoten      
 
Wip 2:
 
naam: vereniging: plaats: bondsnr.:
Eli Maat Zorgvlied Ellewoutsdijk 2305
Gerard de Valcke Sint Sebastiaan Aardenburg 2418
Erik de Smet De Westerschelde Terneuzen 3230
Rinus Wisse De Westerschelde Terneuzen 3236
Paul Ferket Sint Sebastiaan Koewacht 2905
Faas Netten De Friezen Graauw 2619
Noël van Wijnsberghe Sint Sebastiaan Aardenburg 2428
Guido Merckx Sint Jan Sint Jansteen 3118
Paul Ferket Sint Sebastiaan Koewacht 2905
Jean-Marie Vermeire Sint Sebastiaan Koewacht 2914
 
Deelnemers: 82 schutters

Nederlands Kampioenschap Handboogschieten 9 juli 2011

Senioren individueel: 1e 2e totaal
1 Guido Merkcx Sint Jan Sint Jansteen 7 7 14p.
2 Eli Maat Zorgvlied Ellewoutsdijk 5 8 13 p.
3 Loek de Beleir Sint Sebastiaan Westdorpe 7 3 10 p.
4 Eddie Geelhoed Willem Tell Ovezande 7 3 10 p.
5 Koen Schouten Sint Andries Wemeldinge 3 5 8 p.
6 Albert Goethals De Vlieghei Rijen 5 2 7p.
             
4 tallen senioren: 1e 2e totaal
1 Willem Tell 1 Willem Tell Ovezande 30 23 53 p.
2 Steen 4 Sint Jan Sint Jansteen 22 28 50 p.
3 Sint Andries Sint Andries Wemeldinge 18 22 40 p.
4 Terneuzen 6 De Westerschelde Terneuzen 24 13 37 p.
5 Zorgvlied 1 Zorgvlied Ellewoutsdijk 21 14 35 p.
6 Zuiddorpe 2 Sint Sebastiaan Zuiddorpe 15 16 31 p.
             
Kampioens 4 tal senioren: Willem Tell 1:
Dennie en Johnny Boonman, Eddie Geelhoed en Wessel de Puyt
2e plaats: Steen 4:Guido, Eric, Hugo en Serge Merckx
 
Jeugd:
Jeugd persoonlijk: 1e 2e totaal
1 Eveline Vermandel Sint Sebastiaan Koewacht 6 5 11 p.
2 Arno Kopmels Victoria Kwadendamme 3 2 5 p.
             
4 tallen jeugd: 1e 2e totaal
1 Zuid-Beveland 13 13 26 p.
2 Zeeuws-Vlaanderen 12 11 23 p.
         
Kampioens 4 tal jeugd: Zuid-Beveland:
Arno en Jacco Kopmels, Wessel de Puyt en Jasmin Govers
2e Zeeuws-Vlaanderen: Eveline Vermandel, Dimitri van Waesberghe, Martijn Goossen en Rik Verhaegen
   
Jeugdploegen: 1e 2e totaal
1 Zeeuws-Vlaanderen (12x)   23 22 45 p.
2 Zuid-Beveland (10x)   14 13 27 p.

 

Kampioenschap Koningen en Keizers Aardenburg 25 juni 2011

naam:

ko.

ke.

k.

vereniging / plaats

1 2 3

André Elegeert

K'10

 

E'06

De Westerschelde, Terneuzen

- - -

Eric Merkckx

x

 

 

Sint Jan, Sint Jansteen

- - -

Henk Kok

x

 

 

Ons Vermaak, Axels

- - -

Michel Minnaert

 

x

 

Sint Sebastiaan, Aardenburg

- - -

Nera de Vriend

x

 

 

Sint Sebastiaan, Aardenburg

- - -

Sjaak Raas

 

x

 

Victoria, Kwadendamme

- - -

Arno Kopmels

x

 

 

Victoria, Kwadendamme

- - -

Werner van Osselaer

x

 

 

De Westerschelde, Terneuzen

- - -

Jan Verberkmoes

 

x

 

De Westerschelde, Terneuzen

x - -

Ronald van der Straate

x

 

 

Jacoba van Beieren, Goes

- - -

Lau Rentmeester

x

 

E'90

Willem Tell, Ovezande

- - -

Peter Repkes

 

x

 

Victoria, Kwadendamm

- - -

Ron Klippel

 

x

 

Doel naar Hoger, Wolphaartsdijk

- - -

Piet Maat

x

 

 

Doel naar Hoger, Wolphaartsdijk

- - -

Piet Steijaert

x

 

 

De Friezen, Graauw

- - -

Bob Glerum

 

x

 

Diana, Yerseke

- - -
Jan Rentmeester   x   Willem Tell, Ovezande - - -
Etienne Inghels     E'93 Sint Sebstiaan, Zuiddorpe - - -
Helene Verdonk x     Concordia, 's-Heerenhoek - - -
Rinus (M.C.) Verdonk   x   Concordia, 's-Heerenhoek - - -
Richard van Oosten x   ZB Sint Andries, Wemeldinge - - -
Patrick Oosthoek x     Vrije Schutters, 's-Heerenhoek

-

- -

Kamping (geen)

 

 

 

 

Kampioen  2011:

 

 

 

 

Jan Verberkmoes van
De Westerschelde uit Terneuzen

 

 

 

 

     

 

Bondsschieting Wemeldinge 13 juni 2011

Wip 1:
 
naam: vereniging: plaats: bondsnr.:
Albert Goethals De Vlieghei Rijen 3002
Werner van Osselaer De Westerschelde Terneuzen 3231
Kees Goedegebuure Jacoba van Beieren Goes 0903
Gerard de Valcke Sint Sebastiaan Aardenburg 2419
Cor Jeremiasse Zorgvlied Ellewoutsdijk 2303
Eli Maat Zorgvlied Ellewoutsdijk 2304
Peter Proost Doel naar Hoger Wolphaartsdijk 0507
Faas Netten De Friezen Graauw 2620
Michel Minnaert Sint Sebastiaan Aardenburg 2412
Piet Steijaert De Friezen Graauw 2632
 
Wip 2:
 
naam: vereniging: plaats: bondsnr.:
Piet Steijaert De Friezen Graauw 2632
Jan Verberkmoes De Westerschelde Terneuzen 3235
Piet Feijtel Sint Andries Wemeldinge 0202
Piet Feijtel Sint Andries Wemeldinge 0202
André Elegeert De Westerschelde Terneuzen 3210
Faas Netten De Friezen Graauw 2620
Michel Minnaert Sint Sebastiaan Aardenburg 2412
Leo van de Bogaert De Vlieghei Rijen 3001
Leo van de Bogaert De Vlieghei Rijen 3001
Piet Feijtel Sint Andries Wemeldinge 0202
 
Deelnemers: 51 schutters

 

Nederlands Kampioenschap 10 juli 2010

Senioren individueel: 1e 2e totaal
1e Jeroen op 't Hof Zorgvlied Ellewoutsdijk 8 5 13 p.
2e Denni Boonman Willem Tell Ovezande 9 4 13 p.
3e Danny de Vrieze St. Sebastiaan Westdorp 7 4 11 p.
4e Guido Merckx Sint Jan St. Jansteen 4 2 06 p.
5e Peter Repkes Victoria Kwadendamme 5 0 05 p.
4 tallen senioren: 1e 2e totaal
1e Willem Tell 1 Willem Tell Ovezande 16 23 39 p.
2e Terneuzen 2 De Westerschelde Terneuzen 17 19 36 p.
3e Victoria 3 Victoria Kwadendamm 21 12 33 p.
3e Edele Handboog Edele Handboog Oudelande 16 17 33 p.
5e St. Jansteen 5 Sint Jan Sint Jansteen 13 15 28 p.
6e Koewacht 1 Sint Sebastiaan Koewacht 14 12 26 p.
Kampioens 4 tal senioren: Willem Tell 1:
Rina Proost, Eddy Geelhoed, Johnny en Dennie Boonman
Jeugd:
Jeugd persoonlijk: 1e 2e totaal
1e Arno Kopmels Victoria Kwadendamme 4 4 08 p.
2e Dimitrie van Waesberghe Sint Sebastiaan Zuiddorpe 2 2 04 p.
4 tallen jeugd: 1e 2e totaal
1e Zeeuws-Vlaanderen 12 11 23 p.
2e Zuid-Beveland 3 12 15 p.
Kampioens 4 tal jeugd: Zeeuws Vlaanderen:
Minke van de Wijnckel, Dimitrie van Waesberghe, Kars Berkhout en Gino de Roose
2e Arno en Jacco Kopmels, Dylan van de Poel en Mark van de Boogaard
Jeugdploegen: 1e 2e totaal
1e Zuid-Bevland   17 18 35 p.
2e Zeeuws-Vlaanderen   13 17 30 p.

 

Kampioenschap Koningen en Keizers 2010

naam:

ko.

ke.

k.

vereniging / plaats

1 2 3

Jean Marie Vermeire

 

 

09

Sint Sebastiaan, Koewacht

- - -

Maurice Matthijs

x

 

 

Sint Sebastiaan, Koewacht

- - -

Jan Verberkmoes

 

x

 

De Westerschelde, Terneuzen

- - -

André Elegeert

 

 

E'06

De Westerschelde, Terneuzen

X - -

Koert de Smet

x

 

 

Sint Sebastiaan, Westdorpe

- - -

Adrie Worst

x

 

 

Sint Sebastiaan, Zuiddorpe

- - -

Jo de Bot

x

 

 

Willem Tell, Kloosterzande

- - -

Harold van den Hemel

 

x

 

Ons Vermaak, Axel

- - -

Nera de Vriend-Lippens

x

 

 

Sint Sebastiaan, Aardenburg

- - -

Rinus (M.C.) Verdonk

 

x

 

Concordia, 's-Heerenhoek

- - -

Jan Rentmeester

x

 

 

Willem Tell, Ovezande

- - -

Peter Repkes

 

x

 

Victoria, Kwadendamm

- - -

Lau Rentmeester

 

 

E'90

Willem Tell, Ovezande

- X -

Albert Goethals

x

 

 

De Vlieghei, Gilze-Rijen

- - -

Michel Minnaert

 

x

 

Sint Sebastiaan, Aardenburg

- - -

Piet Maat

x

 

 

Doel naar Hoger, Wophaartsdijk

- - -
               
               
               
               

Kamping:

 

 

 

 

André Elegeert

7e kampronde raak

Lau Rentmeester  

Kampioen  2010:

 

 

 

 

André Elegeert van De Westerschelde uit Terneuzen

 

 

 

 

     

Bondsschieting Graauw 24 mei 2010

Wip 1:
 
naam: vereniging: plaats: bondsnr.:
Richard de Wispelaere Sint Sebstiaan Aardenburg 2426
Piet Maat Doel naar Hoger Wolphaartsdijk 0506
Juanita Netten-Schauwaert De Friezen Graauw 2620
Piet de Bot Sint Jan Sint Jansteen 3103
Paul Ferket Sint Sebastiaan Koewacht 2905
Paul Ferket Sint Sebastiaan Koewacht 2905
Staf de Vriend Sint Sebastiaan Aardenburg 2420
Jan Warmenhoven De Friezen Graauw 2636
niet afgescshoten      
niet afgeschoten
 
Wip 2:
 
naam: vereniging: plaats: bondsnr.:
Gerard de Valcke Sint Sebastiaan Aardenburg 2416
Jean Marie Vermeire Sint Sebastiaan Koewacht 2914
Freddy van Ecke Sint Sebastiaan Aardenburg 2405
Piet Steijaert De Friezen Graauw 2631
Jean Marie Vermeire Sint Sebastiaan Koewacht 2914
Antoine de Deckere Sint Jan Sint Jansteen 3110
Kees Goedegebuure Jacoba van Beieren Goes 0902
Rinus (M.C.) Verdonk Concordia 's-Heerenhoek 0305
Jan Warmenhoven De Friezen Graauw 2636
Lau de Hond Soranus 2 Heinkenszand 1501
 
Deelnemers: 71 schutters

 

Nederlands kampioenschap 11 juli 2009

Senioren individueel: 1e 2e totaal
1e Marnix Suy Sint Sebastiaan Zuiddorpe 12 8 20 p.
2e Jan Rentmeester Willem Tell Ovezande 11 5 16 p.
3e Eric Merckx Sint Jan St. Jansteen 7 7 14 p.
4e Guido Merckx Sint Jan St. Jansteen 6 7 13 p.
5e Hans Franse Willem Tell Ovezande 3 10 13 p.
6e Pierre Nagelkerke Eensgezindheid 's-Heerenhoek 9 2 11 p.
7e Johnny Boonman Willem Tell Ovezande 1 10 11 p.
4 tallen senioren: 1e 2e totaal
1e Aardenburg 5 Sint Sebastiaan Aardenburg 26 22 48 p.
2e Zuiddorpe 2 Sint Sebastiaan Zuiddorpe 25 20 45 p.
3e Steen 5 Sint Jan St. Jansteen 20 20 40 p.
4e Willem Tell 1 Willem Tell Ovezande 17 20 37 p.
5e Willem Tell 3 Willem Tell Ovezande 20 14 34 p.
6e Vrije Schutters Vrije Schutters 's-Heerenhoek 18 11 29 p.
Kampioens 4 tal senioren: Aardenburg 5:
Freddy van Ecke, Noël van de Wijnckel, Noël van Wijnsberghe en Michel Minnaert 
2e Marnix Suy, Eddy Verbiest, Brigitte Oger en Adrie Worst
               
Jeugd:
Jeugd persoonlijk: 1e 2e totaal
1e Arno Kopmels Victoria Kwadendamme 6 3 9 p.
2e Mathijs Mertens Sint Sebastiaan Westdorpe 1 4 5 p.
4 tallen jeugd: 1e 2e totaal
1e Zeeuws-Vlaanderen 13 12 25 p.
2e Zuid-Beveland 7 14 21 p.
Kampioens 4 tal jeugd: Zeeuws Vlaanderen:
Steve de Keijzer, Minke van de Wijnckel, Rick Verhaegen en Mathijs Mertens
2e Arno en Jacco Kopmels, Dylan van de Poel en Mark van de Boogaard
Jeugdploegen: 1e 2e totaal
1e Zeeuws-Vlaanderen 10 schutters 20 20 40 p.
2e Zuid-Beveland 12 schutters 12 17 29 p.

 

Kampioenschap Koningen en Keizers 2009

naam:

ko.

ke.

k.

vereniging / plaats

1 2 3 4 5 6

Adrie Worst

 

 

K'08

Sint Sebastiaan, Zuiddorpe

- - - - - -

Rinus Wisse

x

 

 

De Westerschelde, Terneuzen

- - - - - -

Etienne Inghels

 

 

E'93

Sint Sebastiaan, Zuiddorpe

- - - - - X

R. Vlaeminck

x

 

 

Sint Jan,  Sint Jansteen

- - - - - -

Jacco Hoogstrate

x

 

 

Doel naar Hoger, Wolphaartsdijk

- - - - - -

Leo van de Bogaert

x

 

 

De Vlieghei, Gilze-Rijen

- - - - - -

Lau Rentmeester

 

 

E'90

Willem Tell, Ovezande

- - - - - -

Walter de Vrieze

x

 

 

Sint Sebastiaan, Westdorpe

- - - - - -

Dien Verdonk-Kopmels

 

x

 

Jacoba van Beieren, Goes

- - - - - -

Rinus (M.C.) Verdonk

 

x

 

Concordia, 's-Heerenhoek

- - - - - -

Rinus (M.J.) Verdonk

 

x

 

Jacoba van Beieren, Goes

- - - - - -

Eli Maat

x

 

 

Zorgvlied, Ellewoutsdijk

- - - - - -

Peter Repkes

 

x

 

Victoria, Kwadendamme

- - - - - -

Jan Rentmeester

x

 

 

Willem Tell, Ovezande

- - - - - -

Jean Marie Vermeire

 

x

 

Sint Sebastiaan, Koewacht

- - - - - X

Michel Minnaert

 

x

 

Sint Sebastiaan, Aardenburg

- - - - - -

Wim van Peer

x

 

 

Sint Sebastiaan, Aardenburg

- - - - - -

Wim Scheele

x

 

 

Sint Sebastiaan, Zuiddorpe

- - - - - -

André Elegeert

 

 

E'06

De Westerschelde, Terneuzen

- - - - - -

Jan Verberkmoes

 

x

 

De Westerschelde, Terneuzen

- - - - - -

Kamping:

 

 

 

 

Etienne Inghels

 

 

 

 

Jean Marie Vermeire

18e kampronde raak

Kampioen  2009:

 

 

 

 

Jean Marie Vermeire van Sint Sebastiaan uit Koewacht

 

 

 

 

     

Het kampioenschap is gehouden in Zuiddorpe op 27 juni 2009.

Bondschietting 's-Heerenhoek 1 juni 2009

Wip 1:
 
naam: vereniging: plaats: bondsnr.:
George d'Haens De Friezen Graauw 2612
Piet Steijaert De Friezen Graauw 2634
Michel Minnaert Sint Sebastiaan Aardenburg 2411
Kees Goedegebuure Jacoba van Beieren Goes 0903
Nera de Vriend-Lippens Sint Sebastiaan Aardenburg 2421
Willem Scheele Sint Sebastiaan Aardenburg 2414
Gerard de Valcke Sint Sebastiaan Aardenburg 2416
Staf de Vriend Sint Sebastiaan Aardenburg 2420
Jaap Platschorre Zorgvlied Ellewoutsdijk 2308
niet afgeschoten
 
Wip 2:
 
naam: vereniging: plaats: bondsnr.:
Arjaan Rijk A.D.L.M. Kwadendamme 0102
Staf de Vriend Sint Sebastiaan Aardenburg 2420
Wim de Keijzer De Westerschelde Terneuzen 3223
Staf de Vriend Sint Sebastiaan Aardenburg 2420
Pierre Nagelkerke Eensgezindheid 's-Heerenhoek 0701
A. de Deckere Sint Jan Sint Jansteen 3112
Michel Minnaert Sint Sebastiaan Aardenburg 2411
niet afgeschoten
niet afgeschoten
niet afgeschoten
 
Deelnemers: 53 schutters

 

Adrie Worst Koning van de Nederlandse Bond 2008

Verslag van de wedstrijd om de titel Koning van de Nederlandse Bond 2008, gehouden te Rijen op 28-06-2008.

Aan deze wedstrijd deden 26 schutters mee. Hans Franse van Willem Tell te Ovezande in de eerste ronde en Wim Voet van de Vlieghei te Rijen en Adrie Worst van Sint Sebastiaan te Zuiddorpe, beiden in de derde ronde, schoten de blokvogel.

In de afkamping tussen deze drie schutters schoot Adrie Worst in de eerste ronde opnieuw de blokvogel en veroverde daarmee de titel Koning van de Nederlandse Bond 2008.

Uitslag Nederlands Kampioenschap 12 juli 2008

Senioren individueel: 1e 2e totaal
1e Hans Franse Willem Tell Ovezande 8 8 16 p.
2e Guido Merckx Sint Jan St. Jansteen 4 5 9 p.
3e Eddy Verbiest Sint Sebastiaan Zuiddorpe 6 2 8 p.
4e Marnix Suy Sint Sebastiaan Zuiddorpe 3 5 8 p.
5e Jeroen op 't Hof Zorgvlied Ellewoutsdijk 4 4 8 p.
6e Staf de Vriend Sint Sebastiaan Aardenburg 2 3 5 p.
7e Ron Klippel Doel naar Hoger Wolphaartsdijk 2 2 4 p.
4 tallen senioren: 1e 2e totaal
1e Zuiddorpe 2 Sint Sebastiaan Zuiddorpe 16 18 34 p.
2e Doel naar Hoger 1 Doel naar Hoger Wolphaartsdijk 16 14 30 p.
3e Terneuzen 6 De Westerschelde Terneuzen 13 16 29 p.
4e Victoria 1 Victoria Kwadendamme 15 13 28 p.
5e Terneuzen 4 De Westerschelde Terneuzen 16 11 27 p.
6e Zorgvlied 2 Zorgvlied Ellewoutsdijk 9 13 22 p.
Kampioens 4 tal senioren: Zuiddorpe 2:
Brigitte Oger, Marnix Suy, Edddy Verbiest en Adrie Worst 
2e Doel naar Hoger: Ron Klippel, Peter Proost, John Hoogstrate en Piet Maat

 

Uitslag Jeugd Kampioenschap 12 juli 2008

 

Jeugd persoonlijk:

 

 

1e

2e

totaal

1e

Steve de Keijzer

De Westerschelde

Terneuzen

4

2

6 p.

2e

Arno Kopmels

Victoria

Kwadendamme

3

1

4 p.

 

4 tallen jeugd:

 

 

1e

2e

totaal

1e

Zuid-Beveland

 

 

13

8

21 p.

2e

Zeeuws-Vlaanderen

 

 

7

8

15p.

 

Kampioens 4 tal jeugd: Zuid-Beveland:

 

 

 

 

 

     Arno Kopmels, Marijn Boonman, Koen Schouten en Marnix Franse

 

 

2e

Z.Vl.: Steve de Keijzer, Anouska van Osselaer, Charlene Foré en Timo Herman

 

 

Jeugdploegen:

 

 

1e

2e

totaal

1e

Zuid-Beveland

 

12 schutters

22

20

42 p.

2e

Zeeuws-Vlaanderen

 

  6 schutters

12

10

22 p.

Uitslag Bondsschieting 28 juni 2008

Wip 1:
naam: vereniging: plaats: bondsnr.:
1
Wim Voet De Vlieghei Gilze Rijen 3009
2
Desiré Elegeert-Hofman De Westerschelde Terneuzen 3212
3
Staf de Vriend Sint Sebastiaan Aardenburg 2418
4
Noël van de Wijnckel Sint Sebastiaan Aardenburg 2421
5
Werner van Osselaer Sint Jan Sint Jansteen 3123
6
Piet Steijaert De Friezen Graauw 2633
7
Erwin Jonkheijm De Westerschelde Terneuzen 3220
8
Demitrie van Waesberghe Sint Sebastiaan Zuiddorpe 3423
9
Adrie Worst Sint Sebastiaan Zuiddorpe 3418
10
George d'Haens De Friezen Graauw 2610
Wip 2:
naam: vereniging: plaats: bondsnr.:
1
George d'Haens De Friezen Graauw 2610
2
Bert de Baar De Friezen Graauw 2601
3
Desiré Elegeert-Hofman De Westerschelde Terneuzen 3212
4
Dien Verdonk-Kopmels Jacoba van Beieren Goes 0913
5
Jan Rentmeester Willem Tell Ovezande 2117
6
André Elegeert De Westerschelde Terneuzen 3210
7
Hans Franse Willem Tell Ovezande 2106
8
niet afgeschoten
9
niet afgeschoten
10
niet afgeschoten

Uitslag NK Kloosterzande 14 juli 2007

Senioren individueel: 1e 2e totaal k.
1e Eddy Verbiest St. Sebastiaan Zuiddorpe 9 11 20 p.
2e Michel Minnaert St. Sebastiaan Aardenburg 8 10 18 p. 2
3e Ron Klippel Doel naar Hoger Wolphaartsdijk 9 9 18 p. 1
4e Jan Rentmeester Willem Tell Ovezande 2 11 13 p.
5e Werner van Osselaer Sint Jan St. Jansteen 7 5 12 p.
6e Danny de Vrieze St. Sebastiaan Westdorpe 4 7 11 p.
7e Bas de Jonge Spes Nostra Ovezande 1 4 5 p.
4 tallen senioren: 1e 2e totaal
1e Willem Tell 2 Willem Tell Ovezande 21 24 45 p.
2e Willem Tell 1 Willem Tell Ovezande 20 23 43 p.
3e St. Jansteen 1 Sint Jan St. Jansteen 28 14 42 p.
4e Aardenburg 1 St. Sebastiaan Aardenburg 23 18 41 p.
5e Doel naar Hoger Doel naar Hoger Wolphaartsdijk 17 16 33 p.
6e Terneuzen 2 De Westerschelde Terneuzen 17 14 31 p.
Kampioens 4 tal senioren: Willem Tell 2 uit Ovezande: Patrick Remijnse (n.a.)
Jan Rentmeester,  Hans Franse, Jan van Steenbergen, Lau Rentmeester.
Jeugd persoonlijk: 1e 2e totaal
1e Nick Molders Sint Jan St. Jansteen 4 5 9 p.
2e Jacco Kopmels Victoria Kwadendamme 2 3 5 p.
4 tallen jeugd: 1e 2e totaal
1e Zeeuws Vlaanderen 12 15 27 p.
2e Zuid-Beveland (Arno en Jacco Kopmels, Koen Schouten en Dylan van der Poel) 9 10 19 p.
Kampioens 4 tal jeugd: Zeeuws Vlaanderen:
Nick Molders, Gerard Jasperse, Peter Christiaan Bakker en Minke van de Wijnckel.
Jeugdploeg: 1e 2e  
1e Zeeuws Vlaanderen 14 schutters 28 25 53 p.
2e Zuid-Beveland 13 schutters 19 23 42 p.