Kies maand

mrt apr mei jun jul
aug sep okt nov  

Download

Download de Schutterskalender 2020 (PDF).

 

 

 

 

Schutterskalender 2020

Aanvang van de schietingen:

14.30 uur, tenzij anders vermeld in deze kalender of via bekendmaking in "De Wipschutter".

Maart
Zaterdag 7 Sint Jansteen, (Jaarmarkt,Rattenschieting, aanvang 14.00 uur)
Zaterdag 21 Westdorpe, (Lamsvlees)
Zondag 28 Terneuzen (verjaardag Juanita, aanvang 14.00 uur)
Zondag 29 Koewacht, (Azaleas)
 
April
Zondag 5 Zuiddorpe
Vrijdag 10 Sint Jansteen, (avondschieting, aanvang 19.30 uur))
Zaterdag 11 Graauw
Zaterdag 18 Terneuzen
Zondag 19 Westdorpe (aanvang 14.00 uur)
Zaterdag 25 Sint Jansteen (aanvang 14.00 uur)
Zondag 26 Axel (vlees)
Woensdag 29 Sint Jansteen (aanvang 14.00 uur)
 
Mei
zaterdag 2 Koewacht, (Kermis, Klompen en Kloefkes)
Zondag 3 Graauw
Maandag 4 Koewacht (Kermis)
Zaterdag 9 Koningsschietingen
Zaterdag 16 Selectie viertallen, (Koeweacht en Terneuzen)
Zondag 17 Westdorpe (aanvang 14.00 uur)
Vrijdag 22 Terneuzen  (jeugdkampioenschap KNBBW)
Zondag 24 Zuiddorpe, (Asperges)
Zaterdag 30 Axel (Kermis, vlees)
 
Juni
Zaterdag 6 Terneuzen (K +K Zvl. Bond)
Zondag 7 Westdorpe (aanvang 14.00 uur)
Zaterdag 13 Aardenburg (Kermis, asperges + blok, aanvang 14.00 uur)
Zondag 14 Terneuzen (Finale viertallen en Jeugdkampioenschap)
Vrijdag 19 Terneuzen (avondschieting, aanvang 19.30 uur)
Zaterdag 20 Graauw (Kermis)
Zondag 21 Zuiddorpe (Kermis, koeientong)
Vrijdag 26 Sint Jansteen ( Kermis, avondschieting, aanvang 19.30 uur)
Zaterdag 27 Ellewoutsdijk (K + K NBvW, aanvang 13.00 uur)
Zondag 28 Sint Jansteen (Kermis, aanvang 14.00 uur)
Maandag 29 Sint Jansteen Kermis, aanvang 14.00 uur)
 
Juli
Zaterdag 4 Kloosterzande (Kermis, aanvang 14.00 uur)
Zaterdag 6 Kloosterzande, (Kermis, aanvang 14.00 uur)
Zondag 5 Westdorpe (Kermis, aanvang 14.00 uur)
Zaterdag 11 Ovezande (Nederlands Kampioenschap, aanvang 13.00 uur)
Zondag 12 Axel
Zaterdag 18  Sint Jansteen (Piramide, aanvang 14.00 uur)
Zondag 19 Zuiddorpe
Zaterdag 25 Graauw
Zondag 26 Aardenburg, (Surprises + Blok, aanvang 14.00 uur)
 
Augustus
Zaterdag 1 Terneuzen
Zondag 2 Axel (Surprises)
Zondag 9 Westdorpe (aanvang 14.00 uur)
Vrijdag 14 Sint Jansteen (Avondschieting, aanvang 19.30 uur)
Zondag 16 Graauw
Zaterdag 22 E.K. Jeugd, Ovezande
Zondag 23 E.K. Senioren, Ovezande
Zaterdag 29 Axel (paling)
Zondag 30 Zuiddorpe
 
September
Zaterdag 5 Koewacht (Kermis, Piramide)
Zondag 6 Westdorpe (aanvang 14.00 uur)
Zaterdag 12 Sint Jansteen, (Klompjes, aanvang 14.00 uur))
Zondag 13 Aardenburg (Hanen + blok, aanvang 14.00 uur)
Zaterdag 19 Terneuzen (Kermis)
Woensdag 23 Terneuzen (Kermis)
Vrijdag 25 Sint Jansteen (avondschieting, vlees, aanvang 19.30 uur)
Zaterdag 26 Graauw
Zondag 27 Zuiddorpe (Verjaar / Hulde)
 
Oktober
Zaterdag 3 Aardenburg (Hanen + blok, aanvang 14.00 uur)
Zondag 4 Koewacht (Konijn en Keurhaan, aanvang 14.00 uur)
Zaterdag 10 Westdorpe (aanvang 14.00 uur)
Zaterdag 17 Zuiddorpe (wild)
Zondag 18 Terneuzen
Zaterdag 24 Kloosterzande (wild, aanvang 13.00 uur)
Zondag 25 Axel (vlees)
Zaterdag 31 Graauw
 
November
Zondag 1 Zuiddorpe (paling + vlees, aanvang 13.00 uur)
Zaterdag 7 Sint Jansteen (paling, kalkoen, keurhaan, kip, aanvang 13.00 uur)
Zondag 8 Zuiddorpe (paling + vlees, aanvang 13.00 uur)
Woensdag 11 Westdorpe (aanvang 13.00 uur)
Zaterdag 14 Sint Jansteen (paling, kalkoen, keurhaan, kip, aanvang 13.00 uur)
Zondag 15 Zuiddorpe (kalkoen + vlees, aanvang 13.00 uur)
Zaterdag 21 Sint Jansteen (paling, kalkoen, keurhaan, kip, aanvang 13.00 uur)
Zondag 22 Zuiddorpe (paling + vlees, aanvang 13.00 uur)
Zaterdag 28 Sint Jansteen (paling, kalkoen, keurhaan, kip, aanvang 13.00 uur)
Zondag 29 Zuiddorpe (kalkoen + vlees, aanvang 13.00 uur)
 

 

naar boven

,