Kies maand

mrt apr mei jun jul
aug sep okt nov  

Download

Download de Schutterskalender 2018 (PDF).

 

 

 

 

Schutterskalender 2018

Aanvang van de schietingen:

14.30 uur, tenzij anders vermeld in deze kalender of via bekendmaking in "De Wipschutter".

Maart

Zaterdag 3 Sint Jansteen (Jaarmarkt, Rattenschieting, Aanvang 14.00 uur)
Zaterdag 10 Zuiddorpe
Zaterdag 17 Terneuzen
Woensdag 21 Sint Jansteen (Verjaardagschieting Roger en Theo)
Zaterdag 24 Westdorpe (Lamsvlees)
Zondag 25 Koewacht (Azaleas)(Ingang zomertijd)
Zaterdag 31 Axel (Vleesschieting, Paaszaterdag)
 
April
Vrijdag 6 Sint Jansteen (Avondschieting, Verjaardagschieting Marnic Mortier)
Zaterdag 7 Graauw
Zondag 8 Westdorpe
Zaterdag 14 Kloosterzande (Aanvang 14.00 uur)
Zondag 15 Zuiddorpe
Zaterdag 21 Terneuzen
Zondag 22 Koewacht
Zaterdag 28 Sint Jansteen 
 
Mei
Zaterdag 5 Koewacht (Kermis, Klompen en Kloefkes)
Zondag 6 Westdorpe
Maandag 7 Koewacht (Kermis)
Vrijdag 11 Terneuzen (Jeugdkampioenschap)
Zaterdag 12 (Koningsschietingen)
Zaterdag 19 Axel, (Kermis, Pinksterzaterdag)
Zondag 20 Zuiddorpe (Zuiddorpe, Aspergeschieting, 1e Pinksterdag)
Zaterdag 26 Selectie viertallen (Sint Jansteen en Aardenburg)
Zondag 27 Graauw
 
Juni
Zaterdag 2 Aardenburg (Kermis),
Zondag 3 Koewacht
Zaterdag 9 Westdorpe
Zondag 10 Finale viertallen Z.-Vl. Bond + Jeugdkampioenschap, Koewacht (Aanvang 13.00 uur)
Zaterdag 16 Graauw (Kermis, K. + K. Z.-Vl.Bond, aanvang 13.30 uur)
Zondag 17 Zuiddorpe (Kermis)
Vrijdag 22 Sint Jansteen (Kermis, avondschieting)
Zaterdag 23 Aardenburg (K.+ K. NBVW, aanvang 13.00 uur)
Zondag 24 Sint Jansteen (Kermis)
Maandag 25 Sint Jansteen (Kermis)
Zaterdag 30 Kloosterzande (Kermis, aanvang 14.00 uur)
 
Juli
Zondag 1 Koewacht
Zondag 8 Westdorpe (Kermis)
Vrijdag 13 Terneuzen (Avondschieting)
Zaterdag 14 Kampioenschap NBVW, Ovezande (Aanvang 13.00 uur)
Zondag 15 Zuiddorpe
Zaterdag 21 Sint Jansteen (Piramide)
Zondag 22 Axel (Vleesschieting)
Zaterdag 28 Graauw
Zondag 29 Aardenburg (Surpriseschieting)
 
Augustus
Vrijdag 3 Finale zestallen, Aardenburg (aanvang 19.00 uur)
Zaterdag 4 Axel (Surprises)
Zondag 5 Koewacht (Soldatenschieting)
Vrijdag 10 Sint Jansteen (Avondschieting)
Zaterdag 11 Westdorpe
Zondag 12 Terneuzen
Zaterdag 18 Koewacht, Eur. Kamp. Jeugd ( Lumbres, Frankrijk)
Zondag 19 Eur. Kamp. Senioren (Lumbres, Frankrijk)
Vrijdag 24 Terneuzen (Avondschieting)
Zaterdag 25 Graauw
Zondag 26 Zuiddorpe (Boekweitfeesten)
 
September
Zaterdag 1 Koewacht (Kermis, Piramide)
Zondag 2 Axel (Palingschieting)
Maandag 3 Koewacht (Kermis)
Zaterdag 8 Sint Jansteen (Klompjes)
Zondag 9 Aardenburg (Hanen)
Zaterdag 15 Terneuzen (Kermis)
Zondag 16 Westdorpe
Zondag 23 Zuiddorpe (Verjaardagschieting)
Vrijdag 28 Sint Jansteen (Avondschieting, Vlees)
Zaterdag 29 Graauw
Zondag 30 Axel (Vleesschieting)
 
Oktober
Zaterdag 6 Aardenburg (Hanen)
Zondag 7 Koewacht (Konijnen + keurhanen, Aanvang 14.00 uur)
Zaterdag 13 Zuiddorpe (Wildschieting)
Zondag 14 Terneuzen (Hanen)
Zaterdag 20 Kloosterzande (Wild, aanvang 13.00 uur)
Zondag 21 Westdorpe (Wild)
Zaterdag 27 Graauw (Wildschieting, aanvang 13.30 uur)
Zondag 28 Koewacht (Konijnen + keurhanen, Aanvang 13.00 uur)(Ingang wintertijd)
 
November
Zaterdag 3 Sint Jansteen (Paling, Kalkoen, Keurhaan, Kip)
Zondag 4 Zuiddorpe (Paling, vlees en kippen)
Zaterdag 10 Sint Jansteen (Paling, Kalkoen, Keurhaan, Kip)
Zondag 11 Zuiddorpe (Paling, vlees en kippen)
Zaterdag 17 Sint Jansteen (Paling, Kalkoen, Keurhaan, Kip)
Zondag 18 Zuiddorpe (Kalkoen, vlees en kippen)
Zaterdag 24 Sint Jansteen (Paling, Kalkoen, Keurhaan, Kip)
Zondag 25 Zuiddorpe (Kalkoen, vlees en kippen)

 

naar boven

,